آشنایی با اطلاعات اسناد ثبت اختراع

این کتابچه به معرفی اطلاعات موجود در اسناد ثبت اختراع و ويژگی‌های آن می‌پردازد. اسناد ثبت اختراع، در بسیاری از موارد، تنها منبع دسترسی به اطلاعات باارزش فناوری است. با این وجود بسياری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی مراکز پژوهشی از اهميت اين اطلاعات و شیوه دسترسی به آنها بی اطلاع یا کم‌اطلاع هستند. این کتابچه، با هدف پرکردن این خلا اطلاعاتی تالیف و منتشر شده است.

مولف: سیدکامران باقری

سال چاپ:

-دکتر سید کامران باقری از مشاوران و مدرسان سرشناس مديريت نوآوری و مالکيت فکری و عضو هيات مديره انجمن مديريت فناوری ايران است. دکتر باقری دارای مدرک دکترای مديريت نوآوری از دانشگاه سانتانا ايتاليا و کارشناسی ارشد حقوق مالکيت فکری از دانشگاه تورين ايتاليا است.
-وی علاوه بر ارائه مشاوره مديريت نوآوری به شرکت‌ها و سازمان‌های پيشرو کشور، استاد مدعو دانشگاه صنعتی شريف و دانشگاه تهران و همچنين پژوهشگر مدعو دانشگاه سانتاآنا ايتاليا است. انتشار و ارائه بيش از ۷۰ مقاله علمی در ژورنال‌ها و کنفرانس‌های داخلی و بين المللی و همچنين تاليف و ترجمه ۹ کتاب در زمينه مديريت نوآوری و مالکيت فکری از جمله سوابق علمی ايشان است. دکتر باقری داور ژورنال‌های معتبر بين‌المللی از جمله California Management Review در زمينه مديريت نوآوری و مالکيت فکری است. تحليل‌های وی در حوزه نوآوری ايرانی در روزنامه‌های دنيای اقتصاد و شرق منتشر می‌شود.
-دکتر باقری بنيان‌گذار و مدير وبگاه تخصصی هم‌آفرينی در حوزه مديريت نوآوری و مالکيت فکری است. وی با سخنرانی و تدريس در بيش از ۳۰۰ سمينار، کنفرانس و کارگاه آموزشی در حوزه مديريت نوآوری و مالکيت فکری، از چهره‌های اثرگذار در ترويج مديريت نوآوری در صنعت ايران بوده است.

---------

———-

———–

----------

———

———

----------

——–

———-